MSI MAG/342CQR E2/34"/VA/wQHD/180Hz/1ms/Černá/3R
Kód:
132394
P/N:
MAG 342CQR E2
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
MSI
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 20 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Rozlišení displeje | 3440x1440 | Úhlopříčka displeje (") | 34 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ne |
| Rozteč bodů (mm) | 0,23175 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Panorama - 21:9 |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Kontrast (statický) | 3 000:1 |
| Repro | Ne |
| Rozlišení | 3440x1440 |
| Pivot | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Úhlopříčka (") | 34 |
| Model | 342CQR E2 |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ne |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Prohnutý monitor | Ano |
| Celkový výkon repro (W) | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 180 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 1 |
| PIP (Picture in Picture) | Ano |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 75 x 75 |
| Rozlišení - standard | UWQHD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | MSI MAG |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 300 |
| Flicker Free | Ano |
MSI MAG 342CQR E2 * Adobe RGB 93 %, DCI-P3 95 %, sRGB 119 % * adaptivní synchronizace (Adaptive-Sync) * PiP+PbP * HDR Ready * AI Vision * Console Mode * zámek Kensington Úhlopříčka: 34"/86,36cm Zakřivení: 1500R Typ obrazovky: VA Rozlišení: 3440x1440 (UWQHD) Rozteč pixelů: 0,23175x0,23175mm Poměr stran: 21:9 Jas: 300 nitů Kontrast: 3000:1 Odezva: 1ms (MPRT) Frekvence signálu: 68,47~268,2 kHz (H)/48~180 Hz (V) Obnovovací frekvence: 180Hz Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178° Povrch displeje: antireflexní Počet barev: 1,07 miliardy, 10 bitů (8 bitů + FRC) Porty: * 1x DisplayPort 1.4a * 2x HDMI™ 2.0b (UWQHD@100 Hz) * 1x sluchátkový výstup * 1x napájecí konektor * 1x zámek Kensington Napájení: externí adaptér 19V 3,42A Montáž na zeď: VESA 75x75mm Naklápění monitoru: * naklonění: -5° ~ 20° * natočení: -30° ~ 30° * pivot: -5° ~ 5° * nastavení výšky: 0-90mm Barva: černá Rozměry (se stojanem): 808,60x269,97x513,97mm Rozměry (bez stojanu): 808,60x119,67x363,95mm Hmotnost (bez/se stojanem): 5,4kg/6,95kg Záruka: 3 roky