MSI MAG/345CQR/34"/VA/wQHD/180Hz/1ms/Černá/3R
Kód:
137283
P/N:
MAG 345CQR
Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
MSI
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Na objednávku
Sklad Praha
Na objednávku
Sklad Brno
Sklad Plzeň
Celní sklad (24hod)
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 34 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ne |
| Rozteč bodů (mm) | 0,23175 |
| Formát obrazu | Panorama - 21:9 |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 797,53x 518,9x332,31 |
| Kontrast (statický) | 3 000:1 |
| Repro | Ne |
| Rozlišení | 3440x1440 |
| Pivot | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Zdroj | Externí |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Displej - povrch | antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Úhlopříčka (") | 34 |
| Hmotnost přesná (kg) | 7,75 |
| Model | 345CQR |
| Konektor USB-C | Ne |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Prohnutý monitor | Ano |
| Celkový výkon repro (W) | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 180 |
| FreeSync | Ano |
| G-Sync | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 1 |
| Power Delivery | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | UWQHD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | MSI MAG |
| Výkon Power Delivery (W) | Nepodporuje |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 300 |
| Flicker Free | Ano |
* 1000R * 180Hz High Refresh Rate *1ms Fast Response Time *RGB light *HDR Ready *Console Mode Typ obrazovky: VA Úhlopříčka [palce]: 34" Rozlišení: 3440 x 1440 (UWQHD) Zakřivení: 1000R Rozteč bodu [mm]: ) 0.23175 Obnovovací frekvence [Hz]: 180 Hz Poměr stran: 21:9 Povrch displeje: Anti-glare Jas [cd/m2]: 300 Kontrast: 3000:1 Odezva [ms]: 1 ms (MPRT) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 1.07B , 10 bits (8 bits + FRC) Adobe RGB/DCI-P3/sRGB: 90% / 95% / 120% AMD FreeSync™ Premium: Ano Konektory: *1 x DisplayPort (1.4a) *2 x HDMI™ (2.0b) Audio ports *1x Headphone out Napájení: External Adaptor, 19V / 3.42A Montáž na zeď: 100 x 100 mm Naklápění monitoru: -5° ~ 20° Barva: černá Rozměry (se stojanem, mm): 797.53 x 332.31 x 518.9mm Rozměry (bez stojanu, mm): 797.53 x 158.18 x 363.02mm Hmotnost [kg]: 7.75kg Záruka: 3 roky