MSI MAG/MAG401QR/40"/IPS/wQHD/155Hz/1ms/Černá/3R
Kód:
132361
P/N:
MAG401QR
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
MSI
|---|---|---|---|
| Rozlišení displeje | 3440x1440 | Úhlopříčka displeje (") | 40 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,2697 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Panorama - 21:9 |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 945,22 x 416,12 x 83,32 |
| Kontrast (statický) | 1 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ne |
| Rozlišení | 3440x1440 |
| Pivot | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Displej - povrch | matný |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Úhlopříčka (") | 40 |
| Hmotnost přesná (kg) | 8 |
| Model | MAG401QR |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ano |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Celkový výkon repro (W) | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 155 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet) | 1 |
| Power Delivery | Ano |
| PIP (Picture in Picture) | Ano |
| HDR | HDR |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | UWQHD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | MSI MAG |
| Výkon Power Delivery (W) | 65 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
| VESA Certifikace HDR | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 400 |
| Flicker Free | Ano |
*VESA DisplayHDR 400 * 155Hz High RefreshRate *1ms Fast Response Time *Type-C 65W PD *KVM *Adaptive Sync compatible *5-Way Navigator Joystick Typ obrazovky: IPS Úhlopříčka [palce]: 40" (101.6 cm) Rozlišení: 3440 x 1440 (UWQHD) Rozteč bodu [mm]: 0.2697 Obnovovací frekvence [Hz]: 155 Hz Poměr stran: 21:9 Povrch displeje: Anti-glare Jas [cd/m2]: 400 (Typ.), 400 (HDR peak) Kontrast: 1000:1 Odezva [ms]: 1 ms (MPRT) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Počet barev: 1.07B (8 bits + FRC) Konektory: Video ports *2 x HDMI™ (Supports 3440x1440@100Hz as specified in HDMI™ 2.0b) *1 x DisplayPort (Supports 3440x1440@155Hz as specified in DisplayPort 1.4a) *1 x Type-C (DP alt. with PD 65W) USB ports *2 x USB 2.0 Type-A *1 x USB 2.0 Type-B Upstream *1 x USB 2.0 Type-C (PD 65W) Audio ports *1x Headphone out Napájení: Power Cable, 100~240V, 50/60Hz Montáž na zeď: 100 x 100 mm Naklápění monitoru: -5° ~ 20° Barva: černá Rozměry (se stojanem, mm): 945.22 x 289.63 x 530.29 mm Rozměry (bez stojanu, mm): 945.22 x 83.32 x 416.12 mm Hmotnost [kg]: 8 kg Záruka: 36 měs.