MSI MPG/491CQPX/49"/QD-OLED/DQHD/240Hz/0,03ms/Černá/3R
Kód:
132400
P/N:
MPG 491CQPX QD-OLED
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
MSI
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 20 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Rozlišení displeje | 5120x1440 | Úhlopříčka displeje (") | 49 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ano |
| Rozteč bodů (mm) | 0,233 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Panorama - 32:9 |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Displej - typ | QD-OLED |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 1195 x 410 x 328 |
| Kontrast (statický) | 1 500 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ne |
| Rozlišení | 5120x1440 |
| Pivot | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ano |
| Zdroj | Interní |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ne |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Úhlopříčka (") | 49 |
| Hmotnost přesná (kg) | 16,4 |
| Model | 491CQPX |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Konektor USB-C | Ano |
| Doba odezvy (ms) | 0,03 |
| Herní provedení | Ano |
| Způsob použití | Herní |
| Prohnutý monitor | Ano |
| Celkový výkon repro (W) | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 240 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ano |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet) | 1 |
| Power Delivery | Ano |
| HDR | HDR |
| Barevná hloubka | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W) | 50 |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 15,1 do 25 |
| Rozlišení - standard | DQHD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | MSI MPG |
| Výkon Power Delivery (W) | 98 |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
| VESA Certifikace HDR | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 250 |
| Flicker Free | Ano |
MPG 491CQPX QD-OLED Vizualizujte své vítězství s herním monitorem MPG 491CQPX QD-OLED. Může se pochlubit zakřiveným panelem QD-OLED nové generace s rozlišením 5120 x 1440 (DQHD) 1800R, obnovovací frekvencí 240 Hz a rychlou dobou odezvy 0,03 ms (GtG). Certifikace VESA pro ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zajišťuje výjimečně živý obraz a zmírňuje rozmazání pohybu. OLED Care 2.0 snižuje riziko vypálení OLED. Pro konzolové hráče poskytuje MPG 491CQPX QD-OLED porty HDMI 2.1 s šířkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM. *Next-Gen QD-OLED Panel *Fastest 0.03ms GtG response time and 240Hz refresh rate *QD Premium Color *Incredible HDR visual *Gaming Intelligence App *MSI OLED Care 2.0 *KVM *Console Mode *Curve 1800R * Adaptive-Sync * DisplayHDR True Black 400 *Kensington Lock Typ obrazovky: QD-OLED Úhlopříčka [palce]: 49" Rozlišení: 5120 x 1440 (DQHD) Rozteč bodu [mm]: 0.233 Obnovovací frekvence [Hz]: 240 Hz Poměr stran: 32:9 Povrch displeje: Anti-Reflection Jas [cd/m2]: *SDR: 250 *HDR: 450 (Typ.) (True Black 400 with 10% APL), 1000 (Typ.) (Peak 1000 with 3% APL) Kontrast: 1500000:1 (Typ.) Odezva [ms]: 0.03 ms (GtG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V) Počet barev: 1.07B, 10 bits Konektory: Video ports: *2x HDMI™ 2.1 (DQHD@240Hz) *1x DisplayPort 1.4a *1x Type-C (DP alt.) w/ 98W PD USB ports: *2x USB 2.0 Type A *1x USB 2.0 Type B Audio ports: *1 x Headphone-out Napájení: Internal Power Board, 100~240V, 50/60Hz Spotřeba [W]: 50 Třída energetické náročnosti: G Montáž na zeď: 100 x 100 mm Naklápění monitoru: *Adjustment (Tilt): -5° ~ 20° *Adjustment (Swivel): -30° ~ 30° *Adjustment (Height): 0 ~ 100 mm Barva: Black Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1195 x 410 x 328 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1195 x 372 x 190 mm Hmotnost [kg]: 10.6kg (23.3 lbs) / 16.4kg (36.1 lbs) Záruka: 3 roky