NVR s technologií "Deep Learning"

HIKVISION uvádí na trh první NVR s technologií "Deep Learning"
Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel produktů a řešení pro video sledování, uvedla na trh svůj "DeepinMind Network Video Recorder (NVR)" - první NVR na světě, který využívá funkce "Deep Learning". Toto inteligentní NVR se účinně "učí", aby identifikovalo lidské postavy zachycené videokamerami. NVR se také naučí odfiltrovat falešné poplachy, které by byly předtím spouštěny pohyblivými objekty, které nejsou hrozbou. Tento nový 32-kanálový iDS-9632NXI-I8/16S NVR bude prvním v nové nabídce produktů DeepinMind společnosti HIKVISION.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


U NVR DeepinMind se společnost HIKVISION inspirovala lidským mozkem a vybavila ho úžasně přesným filtrem falešných poplachů

Společnost HIKVISION využívá koncepci "Deep Learning" pro bezpečnostní průmysl a přináší řadu zcela nových produktů. Pokročilé algoritmy NVR série DeepinMind napodobují schopnost lidských bytostí učit se a pamatovat si pro dosažení neuvěřitelně přesné a konzistentní výkonnosti analýzy Video Content Analytics (VCA). Představení inovačního NVR iDS-9632NXI-I8/16S je předzvěstí vytvoření pozoruhodných nových úrovní v oblasti monitorování.

Falešné poplachy vyvolané zvířaty, listy, stíny, změnami osvětlení a dalšími nevýznamnými objekty pravidelně zatěžují bezpečnostní personál a jejich analýza stojí příliš mnoho peněžních prostředků a hodin práce. Díky své schopnosti detekovat lidské tělo NVR iDS-9632NXI-I8/16S efektivně odfiltruje takové falešné poplachy. DeepinMind NVR identifikuje lidskou aktivitu a spouští poplach s nebývalou přesností - přesahující 90%. Jeho vysokorychlostní procesor (GPU) provádí zrychlené výpočty, zatímco algoritmy Deep Learning zlepšují přesnost oproti současným modelům NVR, které se stále spoléhají na konvenční procesory a algoritmy. Navíc tyto funkce umožňují uživatelům vyhledávat zaznamenané záběry a najít cíle mnohem rychleji než u tradičních NVR.

"S tradičními VCA používanými v hlavicích kamer, přesnost aktivace alarmu závisí na přísných požadavcích na pozadí scény. Dosavadní přesnost jejich inteligentního rozpoznávání a analýzy v porovnatelných scénářích může být nekonzistentní, "říká Keen Yao, viceprezident mezinárodního obchodního centra společnosti HIKVISION. "Díky zavedení DeepinMind NVR nabízí společnost HIKVISION instalačním firmám a konečným uživatelům zcela novou úroveň přesnosti aktivace alarmů a s tím i efektivnější správu sledovacích systémů."

DeepinMind NVR iDS-9632NXI-I8/16S může jednoduše nahradit stávající DVR nebo NVR a poskytnout funkci inteligentního učení, která dříve nebyla k dispozici s tradičními systémy sledování. Takový upgrade výrazně zvyšuje efektivnost bezpečnostního systému.

DeepinMind NVR je vybaveno až 32 kanály pro vstup videa z IP kamer (až 12 MP), HD video výstupem a dekódováním, umožňuje výměnu pevných disků za provozu, konfiguraci RAID (0, 1, 5, 6 a 10) až pro 10TB HDD a duální NIC.

Kromě toho společnost HIKVISION také inovovala řadu produktů, které maximalizují využití technologie Deep Learning, včetně DeepinView IP kamer a DeepinMind serverů pro analýzu videa. Sledujte webové stránky společnosti VIAKOM CZ s.r.o., abyste nepřišli o žádné novinky v této oblasti!

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.