OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/550m (MM, LC), HP compatible J4858C

SFP optický modul; MM; 1000Base-SX; Konektor Duplex LC, vlákno 62.5/125 nebo 50/125
OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/550m (MM, LC), HP compatible J4858C
  • Kód:
    103548
  • P/N:
    J4858C
  • Záruka:
    24 měsíců
  • Výrobce:
    Hewlett - Packard
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Skladem 1 ks
  • Sklad Praha
    Skladem 1 ks
  • Sklad Brno
    Externí sklad
  • Sklad Ostrava
    Externí sklad
  • Sklad Plzeň
    Externí sklad
Cena bez DPH: 499,00 Kč
Cena s DPH: 603,79 Kč
  • Koncová cena bez DPH:
    499 Kč
  • Koncová cena s DPH:
    604 Kč
ks

Základní parametry

Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Použití převodníků Optické převodníky

Technické parametry

Typ konektoru Duplex LC
Parametry optického vlákna 62.5/125 mikro metru nebo 50/125 mikro metru
Ethernet 1000Base-SX (1000Base-SX typu IEEE 802.3z)
Podporovaná zařízení HP 1920 serie, HP 1410-24G

Vaši obchodníci

Petr Dubš
Regionální manažer MORAVA Petr Dubš

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 963 555

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 727 957 375

Michal Směja
Regionální manažer MORAVA Michal Směja

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 961 303

Marek Školud
Regionální manažer PRAHA Marek Školud

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 607 060 672