OPTIX DROP FTTx 12 optických vláken singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH 1000m/box

12 vláknový univerzální samonosný kabel
Výrobce:
OPTIX Technologies
Kód:
106710
P/N (part number):
8595589870431
Záruka:
24 měsíců
Skladová dostupnost (ks):
Obvykle 14 dnů
Sklad Praha
Obvykle 14 dnů
Sklad Brno
Obvykle 14 dnů
Sklad Ostrava
Obvykle 14 dnů
Sklad Plzeň
Obvykle 14 dnů
Vaše cena bez DPH:
330 Kč
Vaše cena s DPH:
399 Kč
Koncová cena bez DPH:
330 Kč
Koncová cena s DPH:
399 Kč
Tisk produktového listu:

Parametry produktu

Název parametru Hodnota Název parametru Hodnota
Provedení optiky Kabel optický Typ vlákna Singlemode 9/125 (OS)
Optický singlemodový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži), což umožňuje s kabelem pracovat jako s běžným UTP kabelem. Délka převěsů je až 30 m (nosnými prvky je kevlarová příze). Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž. Kotvy pro zavěšení kabelu se používají stejné jako u optického kabelu Samsung DROP (kabely mají identickou konstrukci a rozměry). Snadnou instalaci ulehčuje praktické balení v papírovém boxu s cívkou uloženou na kovových ložiskách.

  • Počet vláken: 12
  • Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A
  • Útlum: < 0,45 dB/km (1310 nm)
  • Nosný prvek: kevlarová příze
  • Odolnost v tahu: 500 N
  • Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
  • Poloměr ohybu: 1,5 cm
  • Teplota při instalaci: -5° až +40°C
  • Teplota při provozu: -20° až +60°C
  • Teplota při skladování: -25° až +60°C

Vaši obchodníci

Petr Dubš
Regionální manažer MORAVA Petr Dubš

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 963 555

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 727 957 375

Ondřej Školud
Regionální manažer PRAHA Ondřej Školud

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 236 035 134

Pavel Červenka
Technická podpora Pavel Červenka

Obchodní informace

tel.: +420 281 867 011

mob.: +420 281 869 570