OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A
Výrobce:
OPTIX Technologies
Kód:
107013
P/N (part number):
8595589810215
Záruka:
24 měsíců
Skladová dostupnost (ks):
Obvykle 14 dnů
Sklad Praha
Obvykle 14 dnů
Sklad Brno
Obvykle 14 dnů
Sklad Ostrava
Obvykle 14 dnů
Sklad Plzeň
Obvykle 14 dnů
Vaše cena bez DPH:
104 Kč
Vaše cena s DPH:
126 Kč
Koncová cena bez DPH:
104 Kč
Koncová cena s DPH:
126 Kč
Tisk produktového listu:

Parametry produktu

Název parametru Hodnota Název parametru Hodnota
Provedení optiky Patch kabely Typ vlákna Singlemode 9/125 (OS)
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.

  • Konektory: SC-SC
  • Broušení ferule: UPC-UPC
  • Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1
  • Délka: 2 m
  • Barva: žlutá
  • Armorování: NE
  • Plášť: LSZH
  • Průměr: 3 mm
  • Provedení: Duplex
  • Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Vaši obchodníci

Petr Dubš
Regionální manažer MORAVA Petr Dubš

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 963 555

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 727 957 375

Ondřej Školud
Regionální manažer PRAHA Ondřej Školud

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 236 035 134

Pavel Červenka
Technická podpora Pavel Červenka

Obchodní informace

tel.: +420 281 867 011

mob.: +420 281 869 570