Outdoorová kamera DS-2TS03-15UF/W

Hikvision představuje ruční termovizní kameru s Wifi pro outdoorové aktivity.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních video monitorovacích produktů a řešení, uvedl na trh nový ruční termální monokulární kameru. Tato kamera (řada HIKVISION DS-2TS03-15/25/35UF/W) umožní milovníkům outdoorových aktivit, jako jsou turisté, milovníci ptáků a lovci, vidět zvířata i v noci a za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Fokální objektiv kamery vytváří křišťálově čistý obraz na obrazovce OLED s rozlišením 1024 x 768 pixelů. Řada obsahuje tři modely s ohniskovou vzdáleností 15 mm, 25 mm a 35 mm.

S teplotním rozlišením 382 x 288 a vysoce citlivým tepelným detektorem lze přeměnit kalné temné obrazy tak, aby jasně ukazovaly zjištěné zdroje tepla do vzdálenosti 1029 m (pro model s ohniskem 35 mm). Cíle lze rozpoznat ve vzdálenosti až 257 m (u modelu 35 mm).

Uživatelé budou moci pozorovat zvířata za soumraku a v noci, kdy jsou zvířata obvykle aktivnější. Funguje také dobře v mlze, sněhu nebo jiných špatných povětrnostních podmínkách. Funkce, jako je identifikace hotspotů a sledování cílů, zajistí, že uživatel o nic nepřijde. Díky možnosti více vidět se budou zákazníci moci také více spojit s přírodou a maximalizovat své zkušenosti.

Budou také moci sdílet své zkušenosti - šikovné wi-fi připojení znamená, že mohou sledovat záběry z termální kamery i na druhé obrazovce, jako je mobilní telefon nebo tablet. Uživatelé mohou také spojit telefon s touto termální kamerou, aby přijímali záběry v reálném čase, což jim umožňuje dálkově ovládat zařízení pomocí smartphonu.

Mezi další funkce patří:
- dostatek úložného prostoru: 16G SD karta
- velký rozsah provozních teplot: - 30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F)
- životnost baterie až 5 hodin a externí nabíjení přes USB
- voděodolný IP67.

„Existuje spousta lidí, kteří milují spojení s přírodou, od turistů a pozorovatelů ptáků až po lovce“, říká Marcel Wiechmann, manažer oddělení termálních produktů ve společnosti Hikvision. „Monokulární kamera přináší nejnovější termální technologii do přenosné formy, která umožňuje získat více ze zážitků v přírodě. Je schopna rozpoznat věci, které by jinak přehlédli.“


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.HIKVISION DS-2TS03-15UF/W

Provedení kamery: Ruční; Použití kamery Thermo: Venkovní provedení; Rozlišení: 384 x 288; Objektiv: 15 mm; Počet snímků / sek: Neuvedeno; Horizontální úhel max.: 25°; Napájení: 5VDC
Kód: 105709, Part Number: 308100077, ID: 5951
Ddoporučujeme Ttop produkt
VC+SNC: 33 863 Kč bez DPH
Dostupnost: Ext. sklad (4-6 dnů)