Rybí oko - 360° úhlů pohledu, 360° možností použití

Proč instalovat několik kamer, když jedno řešení poskytne podrobný přehled o celé sledované oblasti včetně obtížně viditelných rohů?
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Gaming Casino zaznam 2016 RYBÍ OKO 360° ÚHLŮ POHLEDU 360° MOŽNOSTÍ POUŽITÍ

Proč instalovat několik kamer, když jedno řešení poskytne podrobný přehled o celé sledované oblasti včetně obtížně viditelných rohů? Nové kamery Hikvision Fisheye umožňují monitorovat vnitřní i venkovní oblasti, bez kompromisů nebo slepých míst. Z toho důvodu jsou ideálním řešením pro profesionální monitorování letišť, nákupních center, parkovacích garáží, otevřených kanceláří, restaurací, veřejných oblastí a řady dalších míst.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. MNOHEM VÍC NEŽ POUHÁ KAMERA KAMERA FISHEYE ZAJIŠŤUJE ZABEZPEČENÍ Z KAŽDÉHO ÚHLU

Nové sledovací kamery Hikvision Fisheye jsou vybaveny objektivem typu rybí oko 360° a nejnovější generací senzorů progresivního skenování CMOS a sofistikovanými, vysoce výkonnými elektronickými komponenty, aby mohly pořizovat snímky v reálném čase ve velmi vysokém rozlišení (až 12 Mpx) a poskytovat panoramatické 360° náhledy nebo nedeformované náhledy ePTZ s čtyřmi úhly pohledu. IR přísvity pro viditelnost při špatném nebo dokonce nulovém osvětlení, karta SD pro místní ukládání, podpora WDR, IR-cut filtr a vstupy/výstupy pro audio/ alarm odlišují kamery Hikvision Fisheye od ostatních produktů na trhu, pokud jde o výkon a flexibilitu.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. KDYŽ ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM DETAILU ROZLIŠENÍ AŽ 12 MPX PODPORA MULTISTREAMING

Detailní zobrazení je nezbytným předpokladem mnoha dohledových aplikací. Vysoké rozlišení snímků u kamer Fisheye je zárukou špičkové úrovně zabezpečení. Kamery Fisheye jsou nabízeny v provedení 3 Mpx (senzor 1/3“; max. rozlišení 2 048 x 1 536), 6 Mpx (senzor 1/1,8“; max. rozlišení 3 072 x 2 048) a 12 Mpx (senzor 1/1,7“; max. rozlišení 4000 x 3072) a kombinují vysoké rozlišení a výkon, aby generovaly až pět videostreamů a poskytovaly panoramatické 360° zobrazení a náhledy z několika úhlů pohledu.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. VÝJIMEČNÁ FLEXIBILITA KAMERY FISHEYE PODPORUJÍ NĚKOLIK REŽIMŮ ZOBRAZENÍ

Kamery Fisheye nabízejí mimořádnou flexibilitu. Lze je instalovat prakticky kamkoli a jsou vhodné pro širokou řadu použití a bezpečnostních potřeb – a také jsou velmi uživatelsky přívětivé. Můžete je namontovat na strop pro panoramatické 360° náhledy nebo na stěnu pro panoramatické 180° náhledy ke sledování vnitřních i venkovních (verze IP66) oblastí. Navíc je lze vybavit celou řadou příslušenství.

RYBÍ OKO 360° MOŽNOSTÍ POUŽITÍ
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. MALÉ A STŘEDNĚ VELKÉ OBCHODNÍ PRODEJNY

Kamery Hikvision Fisheye představují ideální řešení pro supermarkety a prodejny. Můžete je instalovat na strop ke sledování prodejních a skladovacích ploch anebo na stěny k monitorování pokladen, uliček nebo venkovních oblastí.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. VELKÁ OBCHODNÍ CENTRA

Nákupní centra a outlety se mohou spolehnout na kamery Hikvision Fisheye, které jim poskytnou nepřetržitý dohled a globální náhled všeho potřebného, pokud jde o potlačení bezpečnostních rizik a řízení toku zákazníků.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. HOTELY

Panoramatické náhledy jsou velmi důležité v hotelích, kde zajišťují kontrolu nad všemi potřebnými oblastmi. Kamery Hikvision Fisheye zobrazují jeden náhled, který je dobře čitelný i pro zaměstnance, kteří nejsou bezpečnostními experty.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. LOGISTICKÁ CENTRA

Sklady a logistická centra potřebují celkový panoramatický náhled a zároveň podrobné monitorování míst nakládání a vykládání zboží, což jsou požadavky, které běžné kamery nedokážou splnit. Kamery Hikvision Fisheye představují perfektní řešení pro splnění těchto podmínek.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. VEŘEJNÁ DOPRAVA

Kamery Hikvision lze instalovat na palubu autobusů a vlaků. Můžete tak snížit počet potřebných kamer a přitom mít stále přehled o všech událostech, aby byla zajištěna bezpečnost cestujících.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. PARKOVIŠTĚ A GARÁŽE

Montáž kamer Hikvision Fisheye na stěny v parkovací garáži vám poskytne panoramatické 180° náhledy na celou oblast a zajistí zabezpečení a bezpečnost klientů a jejich majetku.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. VŠECHNO POD KONTROLOU – VE DNE I V NOCI KAMERY FISHEYE S NOČNÍM 360° VIDĚNÍM

Vynikající výkon našich kamer Fisheye je výsledkem dlouhodobého výzkumu a pečlivého sledování tržních požadavků. Díky trojici IR přísvitů s dosahem až 15 m a IR-cut filtru pro denní a noční použití dokážou tyto kamery zachytit celou scénu i při nízkém nebo dokonce nulovém osvětlení. Kamery Fisheye se odlišují od ostatních produktů na trhu a stanovují nový standard v odvětví profesionální technologie kamerového dohledu.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. VÝKON A INTELIGENCE FISHEYE JE SYNONYMEM CHYTRÉ INTEGRACE

Kamery Hikvision Fisheye jsou vybaveny chytrými funkcemi jako Smart Intrusion Detection a Smart Virtual Plane Traversing. Pomocí našeho softwaru iVMS je lze připojit k jiným produktům z našeho sortimentu, např. ke kamerám Smart PTZ, a vytvořit jednu výkonnou síť pro splnění vašich potřeb monitorování. Software iVMS navíc umožňuje reagovat na specifické události, např. automatickým přiblížením kamery Speed Dome na určitý cíl a sledováním pohybujícího se objektu.

česky Panoramaticke kamery

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.