Panoramatická 24Mpix kamera H265+

Profi kamera s 4x objektivem, 4x 6MP rozlišením a 180° zorným úhlem
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování a kamerové systémy, uvedla do prodeje novou kameru PanoVu s rozlišením 24 megapixel, která poskytuje panoramatický pohled, zajišťuje vynikající kvalitu obrazu v noci a umožňuje snadnou instalaci.

Kamera má čtyři objektivy s rozlišením 6 MP, snímající samostatné obrazy, které jsou potom spojeny, aby vytvořily jeden panoramatický snímek. Má široké pokrytí 180° horizontálně a 80° vertikálně.

Výstup je možné zobrazit ve více oknech, a to pomocí pěti samostatných přizpůsobitelných oken, které umožňují jasné zobrazení oblasti. S objektivem o průměru 5,5 mm lze vidět lidskou tvář - nebo číslo SPZ – do vzdálenosti 20 metrů.

Širokoúhlé infračervené světlo poskytuje plný rozsah 180°, a to i v noci, s barevnými detaily ve vzdálenosti do 50 metrů.

Díky těmto funkcím je kamera velmi užitečná v řešeních, které vyžadují dohled a sledování v rozsáhlých oblastech, kde je problém s omezeným úhlem pohledu. Kombinované technologie znamenaly, že bezpečnostní pracovníci mohou sledovat tok lidí v oblasti a rozpoznat poznávací značky pomocí stejné kamery. Díky tomu je dohled v oblasti mnohem efektivnější a hospodárnější.

Kamery rovněž podporují jedinečný kodek H.265+ společnosti HIKVISION, čímž dramaticky zlepšují efektivitu kódování a snižují požadavky na bandwidth až o 75% ve srovnání s H.264 a zabírají polovinu místa na stejný počet videozáznamů.

Peter Guan, obchodní ředitel společnosti HIKVISION pro Evropu, uvedl: "Náš nový produkt PanoVu poskytuje jedinečné snímky s vysokým rozlišením, které pokrývají mnohem širší rozsah než běžné kamery. Může být použit na místech, jako jsou stadiony, náměstí, křižovatky, parkoviště, vlakové stanice, stanice metra a letiště. Další použití by bylo v kritické infrastruktuře, ve veřejných budovách a dokonce i v zabezpečení perimetrů."

Uživatele potěší jednoduchá instalace kamery s různými typy instalace a příslušenství, které usnadní integraci do stávajících systémů.


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.