Philips/32E1N3100LA/00/31,5"/VA/FHD/75Hz/1ms/Black/3R
Kód:
137452
P/N:
32E1N3100LA/00
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
PHILIPS
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 5 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 5 ks
|---|---|---|---|
| Úhlopříčka displeje (") | 31,5 |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Konektor USB | Ne |
| Rozteč bodů (mm) | 0,36375 |
| Konektor SCART | Ne |
| Formát obrazu | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video | Ne |
| Kompozitní video | Ne |
| Displej - typ | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm) | 715 x 514 x 248 |
| Kontrast (statický) | 3 000:1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Repro | Ano |
| Rozlišení | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor. | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan | Ne |
| Zdroj | Interní |
| Konektor HDMI | Ano |
| VESA standard | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Displej - povrch | matný |
| Konektor VGA (D-Sub) | Ano |
| Konektor DVI | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Úhlopříčka (") | 31,5 |
| Hmotnost přesná (kg) | 7,5 |
| Model | 32E1N3100LA/00 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Konektor USB-C | Ne |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Způsob použití | Domácí/Kancelářské |
| Prohnutý monitor | Ne |
| Celkový výkon repro (W) | 10 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 75 |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Webkamera | Ne |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet) | 0 |
| Barevná hloubka | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W) | 31 |
| Rozměr VESA uchycení (mm) | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg) | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard | Full HD |
| Záruka (roky) | 3 |
| Modelová řada | Philips |
| Barva | Černá |
| Adaptive-Sync | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits) | 300 |
| Flicker Free | Ano |
Systém pro uspořádání kabeláže tohoto monitoru usnadňuje vytvoření čistého pracovního prostředí, a to díky jedinečnému kabelu HDMI. Pomocí tohoto kabelu lze přenášet digitální média vysoké kvality a poslouchat je prostřednictvím špičkového vestavěného systému reproduktorů. *Technologie sRGB *Bez blikání *Režim LowBlue *EasyRead *Adaptive sync Typ obrazovky: VA LCD Podsvícení: Systém W-LED Úhlopříčka [palce]: 31,5 palce / 80 cm Rozlišení: 1 920 x 1 080 při 75 Hz Rozteč bodu [mm]: 0,36375 Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz Poměr stran: 16:9 Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 40 % Jas [cd/m2]: 300 Kontrast: 3 000:1 Odezva [ms]: 4 ms (šedá–šedá), MPRT 1 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 (H) / 178 (V) Počet barev: 16,7 milionu Reproduktory: 5 W x 2 Konektory: *Vstup signálu: VGA x 1, HDMI 1.4 x 2 *Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace/ Funkce Sync on Green *Vstup/výstup audia: Audio-in/ Výstup audio *Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI) Napájení: Interní, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz Spotřeba [W]: 30,5 W (typ.) Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.) Třída energetické náročnosti: F Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm) Naklápění monitoru: -5/20 stupeň Barva: Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 715 x 514 x 248 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 715 x 420 x 62 mm Hmotnost [kg]: 5,78 kg/ 7,50 kg Obsah balení: *Kabely: Kabel HDMI, napájecí kabel *Monitor se stojanem: Ano *Uživatelská dokumentace: Ano Záruka: 36 měs.