Philips MT IPS LED 27" 27E1N1900AE/00 - IPS panel, 3840x2160, 2xHDMI, USB-C, nast. vysky, repro
Kód:
126968
P/N:
27E1N1900AE/00
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
PHILIPS
|---|---|---|---|
| Použití | Kancelářský | Rozlišení displeje | 3840x2160 (4K UHD) |
| Úhlopříčka displeje (") | 27 | Vlastnost | Rovný |
Philips MT VA LED 48,8" 27E1N1900AE/00
Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
Rozlišení UltraClear 4K UHD (3840x2160) pro přesný obraz
Technologie High Dynamic Range (HDR) pro barevný a skutečně realistický obraz
Specifikace
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Vstup signálu | HDMI 2.0 x 2, USB-C 3.2 1. generace x 1 (režim DP Alt, přívod energie až 65 W) |
| Vstup synchronizace | Samostatná synchronizace |
| Vstup/výstup audia | Výstup audio |
| USB: | USB 3.2 x 2 (s jedním pro rychlé nabíjení) |
| Připojení HDCP | HDCP 1.4 (HDMI / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / USB-C) |
| Obraz/displej | |
| Velikost panelu | 68,6 cm (27") |
| Poměr stran | 16:9 |
| typ LCD panelu | Technologie IPS |
| Typ podsvícení | Systém W-LED |
| Rozteč obrazových bodů | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Barevnost displeje | 1,07 B (8bit + Hi-FRC) |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| SmartContrast | Mega Infinity DCR |
| Reakční doba (typická) | 4 ms (šedá-šedá)* |
| Úhel sledování | 178o (H) / 178o (V) @ C/R > 10 |
| Vylepšení obrazu | SmartImage |
| Maximální rozlišení | 3840 × 2160 při 60 Hz |
| Oblast sledování | 597,888 (H) x 336,312 (V) |
| Snímková frekvence | 30–140 kHz (H) / 40–60 Hz (V) |
| Technologie sRGB | Ano |
| Delta H | <2 |
| Bez blikání | Ano |
| Hustota pixelů | 163,18 PPI |
| Režim LowBlue | Ano |
| Povrch obrazovky | Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 % |
| SmartUniformity | 93 % a 105 % |
| EasyRead | Ano |
| HDR | Podpora HDR 10 |
| USB | |
| Dodávání energie | USB PD verze 3.0 |
| Vysokorychlostní | přenos dat a videí |
| DP | Vestavěný režim Display Port Alt |
| Maximální přívod energie prostřednictvím USB-C | Až 65 W (5 V/3 A; 9 V/3 A; 10 V/3 A;12 V/3 A; 15 V/3 A; 20 V/3,25 A) |
| USB-C | Oboustranný konektor |
| Pohodlí | |
| Vestavěné reproduktory | 2 W x 2 |
| Kompatibilita se stand. Plug & Play | DDC/CI Operační systém Mac OS X Windows 11 / 10 |
| Další výhody | Zámek Kensington Držák standardu VESA (100 x 100 mm) |
| Podstavec | |
| Nastavení výšky | 100 mm |
| Sklopné provedení | -5/20 stupeň |
| Napájení | |
| Napájení | Interní Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz |
| Režim vypnuto | 0,3 W (typ.) |
| Zapnuto | 26,97 W (typ.) |
| Pohotovostní režim | 0,5 W (typ.) |
| Indikátor napájení LED | Provoz – bílá Pohotovostní režim – bílá (blikající) |
| Značka energetické třídy | F |
| Rozměry | |
| Balení v mm (Š x V x H) | 780 x 447 x 160 mm |
| Výrobek bez stojanu (mm) | 613 x 366 x 54 mm |
| Výrobek se stojanem (max. výška) | 613 x 492 x 220 mm |
| Hmotnost | |
| Výrobek s obalem (kg) | 8,68 kg |
| Výrobek se stojanem (kg) | 5,97 kg |
| Výrobek bez stojanu (kg) | 4.2 kg |
| Provozní podmínky | |
| Nadmořská výška | Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop) |
| Rozsah teplot (provozní) | 0 až 40 °C |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin |
| Relativní vlhkost | 20 %–80 % |
| Rozsah teplot (skladovací) | -20 až 60 °C |
| Udržitelnost | |
| Životní prostředí a energie | RoHS |
| Recyklovatelnost obalového materiálu | 100 % |