Philips MT VA LED 34" 34B2U6603CH/00 - VA panel, 3440x1440, 2xHDMI, DP, Thunderbolt, RJ45, USB 3.2, repro, nast vyska
Kód:
128771
P/N:
34B2U6603CH/00
Záruka:
36 měsíců
Výrobce:
PHILIPS
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 20 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Rozlišení displeje | 3440x1440 | Úhlopříčka displeje (") | 34 |
Obraz/displej
- Velikost panelu
34" / 86,36 cm
- Poměr stran
21:9
- typ LCD panelu
VA LCD
- Typ podsvícení
Systém W-LED
- Rozteč obrazových bodů
0,23175 × 0,23175 mm
- Jas
450 nits (SDR), 550 nits (DHR) cd/m2
- Barevnost displeje
16,7 milionu (8 bitů)
- Barevný gamut (typicky)
Oblast NTSC: 101 %, oblast sRGB: 120 %*
- Kontrastní poměr (typický)
4000:1
- SmartContrast
- Reakční doba (typická)
4 ms (šedá-šedá)*
- Úhel sledování
178o (H) / 178o (V)
@ C/R > 10
- Vylepšení obrazu
SmartImage
- Maximální rozlišení
HDMI: 3440 x 1440 při 100 Hz; DP 1.4 / Thunderbolt 4: 3440 x 1440 při 120 Hz *
- Oblast sledování
797,22 (H) x 333,72 (V) – při zakřivení 1500R*
- Snímková frekvence
30–190 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
- Technologie sRGB
Ano
- Delta E
< 2 (pro sRGB)
- SoftBlue
Ano
- Bez blikání
- Hustota pixelů
110 PPI
- Povrch obrazovky
Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
- SmartUniformity
93 ~ 105 %
- EasyRead
- Adaptive sync
- HDR
Podpora VESA HDR 400
- EyeSafe
Možnosti připojení
- Vstup signálu
HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.4 x 1, Thunderbolt 4 x 1 (upstream, data, video, PD až 100 W)
- Vstup synchronizace
Samostatná synchronizace
Funkce Sync on Green
- Vstup/výstup audia
Kombinovaný konektor pro výstup zvuku / vstup mikrofonu
- RJ45
Ethernet LAN do 2.5 G*, Probuzení v síti LAN
- Výstup signálu
Thunderbolt 4 x 1 (downstream, data, video, PD 15 W)
- Připojení HDCP
HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / Thunderbolt), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / Thunderbolt)
- HBR3
HBR 3 (DisplayPort/Thunderbolt)
- Rozbočovač USB
USB 3.2, 2. generace / 10 Gb/s, upstream: Thunderbolt 4 x 1, USB-C1 (data); downstream: Thunderbolt 4 x 1, USB-A x 4 (z toho 1 pro rychlé nabíjení B.C 1.2), USB-C2 x 1 (data, 45 W)
Dodávání energie
- Maximální dodávka energie
USB až 100 W* (5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,8 A)
- Verze
USB PD verze 3.0
Pohodlí
- Vestavěné reproduktory
5 W x 2
- Kompatibilita se stand. Plug & Play
DDC/CI
operační systém Mac OS
Technologie sRGB
Windows 11 / 10
- Pohodlí uživatele
SmartImage
Vstup
Uživatel
Nabídka
Zapnuto/Vypnuto
Ztlumení
Funkce Handup
Funkce Busylight
- Jazyky zobrazení na obrazovce OSD
Brazilská portugalština
Čeština
Nizozemština
Čeština
Francouzština
Finština
Němčina
Řecká
Maďarština
Italština
Japonština
Korejština
Portugalština
Polština
Ruština
Zjednodušená čínština
Španělština
Švédština
Tradiční čínština
Turečtina
Ukrajinština
- Další výhody
Zámek Kensington
Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Háček ma sluchátka
- Ovládací software
funkce SmartControl
- MultiView
Režim PIP/PBP
2x zařízení
- Vestavěná webkamera
Výklopná webkamera s rozlišením 5,0 megapixelů s mikrofonem a ukazatelem LED (pro Windows Hello)
- Webkamera s funkcí Autoframing
- Webkamera s funkcí náklonu
Ano, -/+ 30 °
- Funkce Busylight
- KVM
Ano (Thunderbolt 4 / USB-C1)
- Potlačení hluku
- SmartKVM
Podstavec
- Nastavení výšky
180 mm
- Otočný
+/- 180 stupeň
- Sklopné provedení
-5/30 stupeň
Napájení
- režim ECO
26,6 W (typ.)
- Napájení
Vestavěné
Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
- Zapnuto
31,59 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
- Pohotovostní režim
0,4 W (typ.)
- Indikátor napájení LED
Provoz – bílá
Pohotovostní režim – bílá (blikající)
- Značka energetické třídy
F
Rozměry
- Balení v mm (Š x V x H)
980 x 525 x 188 mm
- Výrobek bez stojanu (mm)
807 x 369 x 112 mm
- Výrobek se stojanem (max. výška)
807 x 575 x 281 mm
Hmotnost
- Výrobek s obalem (kg)
11,15 kg
- Výrobek se stojanem (kg)
10,61 kg
- Výrobek bez stojanu (kg)
7,85 kg
Provozní podmínky
- Nadmořská výška
Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
- Rozsah teplot (provozní)
0 °C až 40 °C
- Relativní vlhkost
20 %–80 %
- Rozsah teplot (skladovací)
-20 °C až 60 °C
- MTBF (demonstrováno)
70 000 hodin (bez podsvícení)
Udržitelnost
- Životní prostředí a energie
PowerSensor 2*
LightSensor
EnergyStar 8.0
EPEAT*
Certifikát TCO
RoHS
- Recyklované plasty
85 % + OBP 5 %
- Recyklovatelnost obalového materiálu
100 %