Podvodní kamery s odolností pro vysoký tlak

Novinka v řešení sledování a střežení prostor pod vodou
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování, představil dva nové modely kamer určených do vody, které dokáží poskytnout jasné snímky v náročných podmořských podmínkách a vodních nádrží či bazénech. Tyto vysoce kvalitní kamery mohou poskytovat monitorovací řešení v oblasti vodohospodářské kultury, hydraulického inženýrství, kanalizace a přehradních záchranných scénářů.

Kamery odolávají tlaku a korozi díky voděodolné konstrukci z nerezové oceli SUS304 / SUS316L. Kamera pro větší hloubku (DS-2XC6225G0-L) může pracovat v prostředí s vysokým tlakem v hloubce 50 metrů. Kamera pro mělčiny (DS-2XC6224G0-L) může pracovat v hloubce až 15 metrů. Obě kamery jsou opatřeny zesíleným kabelem pro použití v hloubce.

Tyto kamery jsou speciálně navrženy s řadou funkcí, které poskytují plnou monitorovací podporu pod vodou. Mohou zaznamenat obraz až na vzdálenost 10m v naprosté tmě (0 luxů), s použitím "bílého" světelného doplňkového osvětlení. Obě kamery se nabízejí s variantou s pevným objektem s rozsahem 2.0 mm, 2.8 mm a 4.0 mm a jsou ošetřeny protikorozním nátěrem, který je chrání před korozním účinkem nejen slané mořské vody. Mají také ochrannou vrstvu na povrchu skla, aby se zabránilo přichycení a růstu vodních mikroorganismů, jako jsou řasy. A nakonec speciální podvodní plnobarevná technologie odmlžování zlepšuje kvalitu obrazu i v pohybujících se vodách.

Mezi další funkce patří:
- až 2.0 megapixelu s vysokým rozlišením
- pevný objektiv 2.0 / 2.8 / 4.0mm
- rozlišení 1920 x 1080 při 30fps
- H.265 / H.264 / MJPEG komprese videa
- 120 dB široký dynamický rozsah
- tři video streamy
- paměť až do 128 GB

Typické využití těchto kamer zahrnuje monitorování vrtných plošin na moři, nádrží, bazénů a kanalizací. Kamery mohou být také použity v některých korozních podmínkách, například v průmyslových nebo chemických odpadních vodách, které vyžadují zvláštní vyhodnocení.

"Ve společnosti HIKVISION vždy hledáme nové způsoby, jak pomoci zákazníkům kdekoli potřebují. Bezpečnost a dohled je zapotřebí na souši i pod vodou, takže naše podvodní kamery mohou přidávat jiné aspekty k jakémukoli zabezpečení na břehu moře ", říká Allen Xue, regionální manažer DACH pro společnost HIKVISION Europe.Vítejte v revoluci na jedné platformě.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.HIKVISION DS-2XC6224G0-L(2.0mm)

Provedení: Podvodní kamery; Počet megapixelů: 2 megapixely; Venkovní provedení; Délka přísvitu max.: 10 metrů (bílé světlo); Typ objektivu: monofokální; WDR: 120dB reálné; Citlivost: vysoká
Kód: 105374, Part Number: 311401363, ID: 5583
VC+SNC: Po přihlášení
Dostupnost: Na objednávku