SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 25" Odyssey LS25BG400EUXEN-IPS,1920 x 1080,1ms,240Hz,HDMI,DisplayPort,Pivot
Kód:
128891
P/N:
LS25BG400EUXEN
Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Samsung
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Použití | Herní | Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Vlastnost | Rovný | Formát obrazovky | 16:9 |
Zcela nové herní zážitky se vám otevírají s herním monitorem Samsung Odyssey G40B. Přináší totiž přesně to, co náročné hráči vyžadují – vedle krásného obrazu zásluhou IPS panelu a Full HD rozlišení je to zejména 240Hz obnovovací frekvence, odezva 1 ms GTG nebo vyhledávané technologie NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium.
Klíčové vlastnosti:
- Nádherný obraz s Full HD rozlišením a technologií IPS
- Superrychlá frekvence 240 Hz
- Dokonalá synchronizace obrazu s technologiemi NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium
- Ultraširokoúhlé zobrazení 21 : 9
- Automatické přepínání zdrojů s funkcí Auto Source Switch+
- Ergonomický stojan
Full HD rozlišení a IPS panel
240Hz frekvence
Dokonalé vykreslení i nejrychlejších scén garantuje 240Hz obnovovací frekvence a superrychlá odezva 1 ms GTG.
NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium
Ultrawide Game View
Auto Source Switch+
Ergonomický stojan
Specifikace
| Obrazovka | |
|---|---|
| Technologie podsvícení | LED |
| Technologie panelu | IPS |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 25,00" |
| Rozlišení displeje | 1920 × 1080 |
| Doba odezvy | 1,00 ms |
| Obnovovací frekvence | 240 Hz |
| Jas | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1000: 1 |
| Pozorovací úhel horizontální | 178° |
| Pozorovací úhel vertikální | 178° |
| Formát obrazovky | 16 : 9 |
| Vybavení | |
| Výbava a funkce | domácnost, stylový |
| Herní monitor | ano |
| Typ TV tuneru | - |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 100 × 100 mm |
| Rozhraní | |
| Připojení | DisplayPort, HDMI |
| Napájení | |
| Spotřeba energie | 18,00 W |