Security Radar pro dokonalé střežení

Bezpečnostní radar pro ultra-přesnou detekci narušení za každého počasí.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost HIKVISION, přední světový poskytovatel inovativních produktů a řešení pro video sledování, oznámila, že uvedla na trh své řešení pro detekci narušení bezpečnosti pomocí bezpečnostního radaru. Řešení využívá špičkové technologie Hikvision, aby přesně určilo polohu a pohybovou stopu až 32 potenciálních vetřelců, a to i v těch nejdrsnějších povětrnostních podmínkách. To je RADAR DS-PR1-60

Hikvision Security Radar je ideální pro monitorování velkých, exponovaných prostor s drsným počasím a pro prostředí příliš složité pro nasazení pouze běžných kamerových systémů. Díky své spolehlivosti ve všech povětrnostních podmínkách, širokému detekčnímu úhlu a ultra-přesným schopnostem detekce vetřelců je toto špičkové řešení ideální pro místa, jako jsou přístavy, letiště a velké otevřené průmyslové zóny.

Přesná detekce v široké oblasti
Tradiční kamery nebo detektory pohybu, jako jsou kamery s aktivním infračerveným zářením a video detektory pohybu, mají určitá omezení v určení přesného umístění potenciálního vetřelce ve střežené oblasti. Bezpečnostní radar Hikvision však může nabídnout přesnou detekci v širokém úhlu 100 ° a až do vzdálenosti 60m.

Méně falešných poplachů
Hikvision Security Radar využívá technologii digitálního paprsku a inteligentní analytické algoritmy, které přesně detekují všechny cílové pohyby za všech povětrnostních podmínek a udržují falešné poplachy na minimu. A co víc, radar odpovídá normě IP67, takže si můžete být jistí, že hardware vydrží v každém počasí.

Vizuální ověřování útočníků prostřednictvím video propojení
Hikvision Security Radar může také propojit až čtyři PTZ dome kamery najednou. Tato konfigurace nejenže spustí alarm, když je detekován vetřelec, ale také spustí nahrávání videa, aby pomohl s vizuálním ověřením. Kamery a radar mohou být instalovány na různých místech. Toto patentované řešení Hikvision propojující kamery a radar, je jedinečné a umožňuje uživatelům prohlížet, přesně sledovat a zaznamenávat více záběrů současně, to vše při identifikaci přesných pohybů vetřelce, jako je běh, chůze a přikrčení.

Vhodné pro více aplikací
Bezpečnostní radar Hikvision má více scénických režimů, takže je vhodný pro nejrůznější aplikace. Režim keřů je například nejvhodnější pro oblasti obklopené hustým lesem, protože odfiltruje falešné poplachy, jako jsou třesoucí se stromy nebo silný déšť. Režim Open-Area je ideální pro velká otevřená místa, jako jsou přístavy. Uživatelský režim umožňuje uživatelům doladit nastavení tak, aby vyhovovalo jejich konkrétním potřebám.

Flexibilní instalace a snadné připojení
Hikvision Security Radar je kompatibilní s řadou držáků, jako jsou držáky Bullet-PTZ, pro snadnou instalaci. Podporuje také napájení přes ethernet (PoE), takže podporuje instalaci plug and play.

Jiang Feng Zhi, ředitel divize alarmů společnosti Hikvision, říká: „Jsme nadšeni, že můžeme přinést naše špičkové inovativní řešení bezpečnostního radaru na trh. Doufáme, že schopnost přesně identifikovat desítky vetřelců najednou, ve dne i v noci a za všech povětrnostních podmínek poskytne neuvěřitelný přínos celé řadě organizací na celém světě.“


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.HIKVISION DS-PR1-60 - security radar

Detekce pohybujícího se objektu v úhlu 100° a do vzdálenosti 30m, propojení s až 4 PTZ kamerami Hikvision
Kód: 105710, Part Number: 302401144, ID: 5952
VC+SNC: 45 173 Kč bez DPH
Dostupnost: Na objednávku