Skryté hrozby pod podlahou vozidla

Odhalení skrytých hrozeb se systémem sledování prostoru pod vozidly
Společnost HIKVISION, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video sledování, pomáhá dosáhnout nejvyšší možné úrovně bezpečnosti pro koncové uživatele a zahájila novou řadu pevných a přenosných systémů pro sledování pod vozidly (UVSS). Tyto nové rozšiřující prvky bezpečnostních systémů, pomohou kontrolovat rizikové prostory a budovy před terorismem, vnášením nepovolených předmětů, vniknutím nepovolaných osob nebo krádežemi.
HIKVISION Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Digitální systém UVSS byl speciálně navržen tak, aby podrobně prozkoumal podvozek vozidel a nabídl bezpečnostním pracovníkům rychlý a účinný prostředek pro ohledání jedoucích vozidel a to vše s minimálním narušením provozu.

Aby bylo možné řešit různé aplikační požadavky, společnost HIKVISION vyvinula nezávisle dva typy UVSS, jeden pevný model a jeden přenosný. Oba modely dokáží přesně zachytit obraz spodní strany pohybujícího se vozidla a poskytnout vysoce detailní záběry pro bezpečnostní monitorování.

Nová technologie HIKVISION UVSS se snadno instaluje a může být použita k automatickému prohlédnutí všech vozidel, která vstupují do lokality nebo ji opouštějí. Možné využití je např. u vězeňských areálů, celních hraničních přechodů, vjezdů do parkoviště a mnoho dalších.

Na přeplněných letištích, rozsáhlých akcích, veřejných místech a institucích s vysokým zabezpečením je dobře známo, že se zločinci mohou pokoušet použít vozidla pro širokou škálu činů - například skrývání osob nebo pašování nelegálních předmětů. V tomto scénáři může být UVSS nasazen rychle a přesně identifikovat skryté hrozby.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Pevné a přenosné modely

U pevných aplikací může být systém sledování pod vozem HIKVISION MV-PD-030001-02 integrovaný se stávajícím zabezpečovacím systémem, který zajistí automatické zobrazení a ukládání videa pod osobními i nákladními vozidly.
HIKVISION Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Přenosný systém UVSS HIKVISION MV-PD-030001-03 "vše v jednom" poskytuje stejný automatický sběr snímků s vysokým rozlišením, jejich zobrazení a uložení jako pevný model. Obsahuje kameru ANPR, zobrazovací zařízení a pomocné řídicí zařízení a je ideální volbou pro zajištění veřejných prostor, hotelových vchodů a dalších lokací, kde je potřeba přechodné prozkoumání podvozků vozidel.

Obě verze modelů UVSS zobrazují velmi široký zorný úhel a mohou spolehlivě a účinně zabránit vniknutí skrytých bomb, zbraní, biochemických materiálů a neoprávněných osob do zabezpečených míst. Každé UVSS se skládá z více modulů, což usnadňuje přizpůsobení řešení konkrétním potřebám zákazníka. Systém UVSS zajišťuje vysokou bezpečnost a může být integrován se stoupajícími bariérami a rampami, semafory a již existujícím bezpečnostním systémem.

Díky technologii HIKVISION s vysokým rozlišením v průmyslové kvalitě nabízí nový systém UVSS vysokou možnost vyhledávání, takže bezpečnostní pracovníci mohou snadno identifikovat vozidla podle čísla SPZ nebo denní doby. Systém může být použit jako samostatné zařízení pro kontrolu podvozku, které provádí zabezpečení u vjezdů do letišť, přístavů, velvyslanectví, policejních stanic, skladů, petrochemických zařízení, vojenských zařízení a mnoha dalších.
HIKVISION Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.