Thermo a PTZ kamera v jednom

Nová "master/slave" thermo a DarkFighter PTZ kamera poskytuje to nejlepší z obou technologií.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti


Společnost Hikvision, přední světový dodavatel inovativních produktů a řešení pro video dohled, uvedla nový sledovací systém „master/slave“ pro ochranu perimetru. Jedná se o kombinaci pevné thermo kamery a speed dome kamery DarkFighter v jediném produktu (DS-2TX3636-15/25/35A(P)). PDF specifikace: zde

Použítí speciální kamery
Kombinace thermální a speeddome kamery DarkFighter přináší novinka to nejlepší z obou světů. Termo kamera může zachytit přítomnost člověka, například v podmínkách velmi nízké viditelnosti, jako je mlha, a pak je může sledovat rychlostní kamera DarkFighter. Bez termo kamery nemusí být při nízké viditelnosti pachatel zachycen, a bez DarkFighteru by tato osoba nemohla být sledována.

Další výhodou toho, že obě kamery fungují jako jedna, je, že termo kamera může nadále monitorovat celou detekční oblast, zatímco speed dome kamera může sledovat narušitele. Tímto způsobem lze také zjistit další možné incidenty ve sledovaném rizikovém prostoru.

Mezi další vlastnosti patří:
- Špičková technologie zpracování obrazu: Adaptivní AGC, DDE, 3D DNR, NETD < 50mk
- Rozlišení thermo kamery 384 x 288, snímač s vysokou citlivostí, podpora úpravy kontrastu
- objektiv pro thermo kameru: 15mm, 25mm, 35mm
- 3D DNR, nastavitelná barevnost 14 odstínů, pokročilé vylepšení obrazu
- Speed dome: podpora 36x optického zoomu s IR přísvitem až do vzdálenosti přes 200m

Chytré smart funkce kamery:
- Chytré video analytické funkce v kameře, netřeba konfigurovat VCA Server
- Automatické sledování pohybujícího se objektu společné pro obě kamery zároveň
- Manuální sledování pohybující ho se objektu, výběrem oblasti se zájmem o sledování v IVMS (kamera automaticky nastavuje zoom a rychlost pohybu dle pohybujícího se předmětu)
- VCA analýza, Detekce vnitnutí, Překročení detekce čáry
- 30 předdefinovatelných cílů pro sledování, až 110m effectivní detekce pro rozpoznání člověka
- Sledování více pohybujícich se osob najednou a auto přepínání mezi sledovanými cíly do 1s
- Nastavení sledování, cistlivosti detekce a velikosti detekovaných cílů


Doporučení závěrem
Toto řešení je velkým přínosem pro zabezpečení prostor video perimetrem v různých situacích, včetně kritické infrastruktury, průmyslového prostředí a letiště. Jedná se také o jednoduchý produkt na instalaci, protože existuje pouze jeden bod instalace pro dva vzájemné systémy. Zapojení této speciální kamery je standardním jedním UTP kabele a napájecím kabelem Obě kamery jsou podporovány pouze jedním napájecím kabelem a jedním síťovým kabelem.

Marcel Wiechmann, manažer společnosti Hikvision, říká: „Ve společnosti HIKVISION se pyšníme naší neustálou snahou posunout hranice inovací. S tímto produktem kombinujeme dvě výkonné kamery, které vytvářejí úžasný nový produkt, který bude skvělým doplňkem k jakémukoli bezpečnostnímu řešení."


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. představení společnosti

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.