TP-LINK MC100CM

Optický převodník; MM; 100Mbit; Konektor SC /RJ45, 1310nm
TP-LINK MC100CM
  • Kód:
    107580
  • P/N:
    MC100CM
  • Záruka:
    60 měsíců
  • Výrobce:
    TP-LINK Czech, s. r. o.
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Ext. sklad (4-6 dnů)
  • Sklad Praha
    Ext. sklad (4-6 dnů)
  • Sklad Brno
    Ext. sklad (4-6 dnů)
  • Sklad Ostrava
    Ext. sklad (4-6 dnů)
  • Sklad Plzeň
    Ext. sklad (4-6 dnů)
Cena bez DPH: 749,00 Kč
Cena s DPH: 906,29 Kč
  • Koncová cena bez DPH:
    749 Kč
  • Koncová cena s DPH:
    906 Kč
ks

Základní parametry

Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Použití převodníků Optické převodníky

Klíčové vlastnosti

  • Podporuje rychlost 100 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/100 Mbit/s pro TX
  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3i a IEEE 802.3u
  • Umožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.

Technické parametry

Standardy a protokoly IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
Network Media 1000BASE-SX Multi-mode Fiber
Rozhraní 1 1000M SC/UPC port 1 10/100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Napájení 9V/0.6A (adaptér součístí balení)
Rozměry 94.5 x 73.0 x 27.0 mm

Vaši obchodníci

Petr Dubš
Regionální manažer MORAVA Petr Dubš

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 963 555

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 727 957 375

Michal Směja
Regionální manažer MORAVA Michal Směja

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 961 303

Marek Školud
Regionální manažer PRAHA Marek Školud

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 607 060 672