TP-LINK TL-SM321B

Použití převodníků: Optické převodníky
Výrobce:
TP-LINK Czech, s. r. o.
Kód:
105923
P/N (part number):
TL-SM321B
Záruka:
60 měsíců
Skladová dostupnost (ks):
Skladem (2 ks)
Sklad Praha
Skladem 2 ks
Sklad Brno
Ext. sklad (4-6 dnů)
Sklad Ostrava
Ext. sklad (4-6 dnů)
Sklad Plzeň
Ext. sklad (4-6 dnů)
Vaše cena bez DPH:
431 Kč
Vaše cena s DPH:
522 Kč
Koncová cena bez DPH:
431 Kč
Koncová cena s DPH:
522 Kč
Tisk produktového listu:

Parametry produktu

Název parametru Hodnota Název parametru Hodnota
Použití převodníků Optické převodníky

Klíčové vlastnosti

  • Obousměrný SPF modul WDM
  • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů
  • Technické parametry

    Standardy a protokoly IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    Vlnová délka TX: 1310nm / RX: 1550nm
    Typ vlákna 9/125 µm Single-mode
    Max. délka kabelu 10km

Vaši obchodníci

Petr Dubš
Regionální manažer MORAVA Petr Dubš

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 963 555

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 727 957 375

Ondřej Školud
Regionální manažer PRAHA Ondřej Školud

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 236 035 134

Miroslav Jungwirth
Technická podpora Miroslav Jungwirth

Obchodní informace

tel.: +420 281 867 011

mob.: +420 281 869 570