Ubiquiti POE-24-12W-G Gigabitový PoE Injektor, 24V/0.5A, 12W
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24 V a max.proudem 0.5 A. Maximální výstupní výkon je 12 W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým
  • Kód:
    122842
  • P/N:
    POE-24-12W-G
  • Záruka:
    24 měsíců
  • Výrobce:
    Ubiquiti Networks
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Skladem více než 20 ks
  • Sklad Praha
    Na objednávku
  • Sklad Brno
    Na objednávku
  • Sklad Plzeň
  • Celní sklad (24hod)
    Skladem více než 20 ks
  • Koncová cena bez DPH:
  • Koncová cena s DPH:
  • Recyklační poplatek:
  • Autorský poplatek:
ks
Základní parametry
Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Aktivní prvky LAN Pasivní PoE injektory
ParametrPopis
Hloubka [mm]87
Šířka [mm]44
Výška [mm]29
Účinnost [%]75+
Provozní teplota [°C]0 až 40
Výstupní proud [A]0,5
Výstupní napětí [V]24
Počet PoE Out portů1
Podporované PoE-Out standardyPasivní 24V
LED indikaceAno
Výstupní výkon [W]12
Napájení na pinech4,5 (+), 7,8 (-)
StíněníAno
Vstupní napětí [V]230V AC
Rychlost ethernetu [Mb/s]10/100/1000
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24 V a max.proudem 0.5 A. Maximální výstupní výkon je 12 W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.