Ubiquiti POE-24-12W PoE Injektor, 24V/0.5A, 12W
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24 V, max.proudem 0.5 A. Maximální výstupní výkon je 12 W. Obsah balení; PoE napájecí adaptér; Napájecí
Kód:
122833
P/N:
POE-24-12W
Záruka:
24 měsíců
Výrobce:
Ubiquiti Networks
Měrná jednotka:
Ks
Dostupnost:
Skladem více než 20 ks
Celní sklad (24hod)
Skladem více než 20 ks
|---|---|---|---|
| Aktivní prvky LAN | Pasivní PoE injektory |
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Hloubka [mm] | 87 |
| Šířka [mm] | 44 |
| Výška [mm] | 29 |
| Účinnost [%] | 75+ |
| Provozní teplota [°C] | 0 až 40 |
| Výstupní proud [A] | 0,5 |
| Výstupní napětí [V] | 24 |
| Počet PoE Out portů | 1 |
| Podporované PoE-Out standardy | Pasivní 24V |
| LED indikace | Ano |
| Výstupní výkon [W] | 12 |
| Napájení na pinech | 4,5 (+), 7,8 (-) |
| Stínění | Ano |
| Vstupní napětí [V] | 230V AC |
| Rychlost ethernetu [Mb/s] | 10/100 |
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24 V, max.proudem 0.5 A. Maximální výstupní výkon je 12 W.