Univerzální kabel CLT Solarix 8vl 50/125 LSOH, OM3, černý, SXKO-CLT-8-OM3-LSOH

SOLARIX Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm, 8 vláken OM3 50/125
  • Kód:
    103565
  • P/N:
    70294083
  • Záruka:
    60 měsíců
  • Výrobce:
    Solarix
  • Měrná jednotka:
    Ks
Dostupnost: Na objednávku
  • Sklad Praha
    Na objednávku
  • Sklad Brno
    Na objednávku
  • Sklad Ostrava
    Na objednávku
  • Sklad Plzeň
    Na objednávku
  • Sklad Bratislava
    Na objednávku
  • Externí sklad
    2189 ks
Cena bez DPH: 27 Kč
Cena s DPH: 33 Kč
  • Koncová cena bez DPH:
    27 Kč
  • Koncová cena s DPH:
    33 Kč
ks

Základní parametry

Parametr Hodnota Parametr Hodnota
Provedení optiky Kabel optický Typ vlákna Multimode 50/125 (OM3)
Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-8-OM3-LSOH je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.651.1.
  • Typ kabelu: univerzální
  • Typ vlákna: 50/125 µm OM3
  • Plášť: LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -30 °C až +70 °C
  • Instalační teplota: -5°C až +40 °C
  • Skladovací teplota: -30 °C až +70 °C
  • Specifikace vlákna: G.651.1
  • Útlum při 850nm: 3.0 dB/km
  • Útlum při 1300nm: 1.0 dB/km
  • Průměr kabelu: 6.0 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 40 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 1000 N/100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 15x D kabelu

Vaši obchodníci

Petr Dubš
Regionální manažer MORAVA Petr Dubš

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 963 555

Josef Gemer
Regionální manažer ZÁPAD Josef Gemer

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 727 957 375

Michal Směja
Regionální manažer MORAVA Michal Směja

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 725 961 303

Marek Školud
Regionální manažer PRAHA Marek Školud

Obchodní informace

tel.: +420 281 869 570

mob.: +420 607 060 672