Vaše volba pro EZS, zahájena distribuce

PYRONIX je přední výrobce EZS, cloud video řešení a domácí automatizace, zahájená plná distribuce produktů.
Pyronix HIKVISION, EZS. domácí automatizace a cloud Firma PYRONIX byla založena v roce 1986. Za posledních 30 let si firma PYRONIX vydobila přední postavení na světovém trhu výrobců elektronických zabezpečovacích zařízení. Firma PYRONIX má patentováno velké množství technologií a za tyto průlomové a inovátorské produkty obdržela mnoho významných ocenění ve více jak 70 zemích po celém světě. Mezi poslední produkty na které se firma soustředí a které již uvedla úspěšně na trh je aplikace PyronixCloud a aplikace pro mobilní a přenosná zařízení HomeControl+. Tato nová strategie firmy je zaměřena na cílový trh s novými technologiemi jako je domácí automatizace a videodohled na vyžádání. Nyní od roku 2016 je PYRONIX součástí skupiny HIKVISION a pod touto značkou bude PYRONIX posilovat výzkumné a vývojové centrum pro navrhování široké škály drátových a bezdrátových řešení EZS dle potřeb zákazníků.


Pyronix bezdrátový systém pro EZS
Obousměrná bezdrátová technologie nabízí snadnou instalaci a provoz elektronického zabezpečovacího systému s přidanou vysokou spolehlivostí stejně jako klasický drátový systém. Každé zařízení v systému se chová jako přijímač a vysílač a sleduje ostatní detektory zapojené v systému, zjišťuje jednotlivé stavy v reálném čase jako je zajištění a odjištění systému, sabotáž atd.. Pyronix HIKVISION, EZS. domácí automatizace a cloud Pyronix bezdrátová technologie umožňuje rychlou a efektivní instalaci s technologií SSI, která umožňuje ověřit kvalitu signálu přijímaného zařízením v reálném čase. Systém je vyvinut pro eliminaci náhodného nebo záměrného rušení signálu a zabraňuje jim. Duální antény snižují riziko "mrtvých zón" bez signálu pro maximální stabilitu a funkčnost systému. Kromě toho, 128-bitové šifrování poskytuje účinnou ochranu signálů přenášených systémem a zabraňuje prolomení kódu. To dává základní sběrnici BUS velmi vysokou úroveň ochrany a zajišťuje klid pro uživatele a montážní firmy. Vysoká citlivost přijímače umožňuje dosah bezdrátového signálu až 1,6 km v otevřeném prostoru, což eliminuje potřebu opakovačů a snižuje náklady na instalaci.
Obousměrné bezdrátové klíčenky mohou ovládat zabezpečení systému a indikovat případ, kdy je systém zakódovaný nebo v poplachu, vše i v případě že ovládací panel je v módu spánku. Vše přizpůsobeno pro maximální úsporu baterii při zachování vysoké úrovně zabezpečení. Základní vlastností bezdrátového systému je ideální možnost pro modernizaci elektronického zabezpečovacího zařízení bez kabeláže. Žádná kabeláž znamená, že detektory a senzory lze snadno přidávat do systému s minimálním přerušením provozu či bez náročné rekonstrukce, která také dělá z této technologie ideální řešení pro již hotové domovní instalace. Díky ucelené řadě periferních zařízení je obousměrný bezdrátový systém pro elektronické zabezpečení ideální volbou pro domácí a firemní použití.

Pyronix HIKVISION, EZS. domácí automatizace a cloud PyronixCloud
PyronixCloud vám umožní připojit váš bezpečnostní systém pomocí aplikace HomeControl+ včetně obrazu z kamer pomocí vysoce zabezpečeného šifrováním dat. Pyronix Cloud funguje jako brána mezi ovládacím panelem elektornické zabezpečovací signalizace (EZS) a HomeControl+ aplikací na mobilním zařízení. PyronixCloud je umístěn na serverech Amazon a funguje jako on-line software pro správu systému HomeControl+. Přes Pyronix Cloud se řídí veškerý přístup mezi ovládacími panely a HomeControl+ aplikací. To vám umožní aktivovat a deaktivovat EZS pomocí mobilního telefonu. Bezpečnostní ověřování certifikovaného uživatele při každém vzdáleném přístupu je součástí vysokého bezpečnostního komfortu HomeControl+ aplikace.
Rychlé oznámení události pomocí PUSH oznámení je také řízeno přes Pyronix Cloud. Uživatel si může nastavit svoje vlastní oznamovací události a bude informován o každé události v systému, jako ja například zakódování systému a odkódování systému. Pro nastavení a připojení přes cloud serveru, není nutné pořizovat statickou IP adresa nebo složitě konfigurovat síťového připojení, místo toho lze jednoduše nastavit účet na PyronixCloud.com. Jelikož se jedná o zabezpečovací zařízení, je dbána vysoká důležitost na zabezpečení a šifrování přenosu citlivých dat. Všechna tato data jsou umístěna pouze na cloudu.

HomeControl+ aplikace
PYRONIX aplikace HomeControl+ pro mobilní zařízení nabízí kompletní dohled a správu na tabletech a mobilních telefonech s Apple iOS a Android OS. kompletní online obousměrné napojení na strukturu PyronixCloud řešení umožňuje mít přehled nad Vaším EZS systémem kdekoliv na světě v jakoukoliv denní nebo noční dobu.
Pyronix HIKVISION, EZS. domácí automatizace a cloud
Aplikace HomeControl+ nabízí:
• Zakódování a odkódování zabezpečovacího zařízení
• Kontrolu všech čidel a kontaktů v reálném čase
• Přijímání PUSH oznámení o stavu zařízení čí poplachu
• Prohlížení kompletní historie logů
• Zobrazení živého video HD streamu z Vašeho kamerového systému

Jednoduše ovládejte Vaše vrata od garáže, zapnutí a vypnutí ohřevu vody v elektrickém kotli, vyhřívání topení, osvětlení kolem baráku a mnoho dalšího... V případě alarmu se jednoduše připojíte přes internet a tuto aplikaci a okamžitě uvidíte HD video z Vašich kamer a můžete zjistiti, zdali se jedná o falešný nebo reálný poplach.

Představení aplikace HomeControl+

Základní přehled produktové řady PYRONIX

Pyronix HIKVISION

Pyronix HIKVISION

Pyronix HIKVISION

Pyronix HIKVISION

Firma VIAKOM CZ s.r.o. uvede na trh všechny dostupné modely a bude je mít k dispozici na zapůjčení pro zákazníky pro otestování.