Veřejný rozhlas - audio systémy

Chytřejší zvuk, jednodušší ovládání a instalace
Veřejný rozhlas

Seznamte se s audio systémy Hikvision

Audio systémy Hikvision, které dokonale integrují rozsáhlé zkušenosti společnosti Hikvision v oblasti zabezpečení videa s inteligentními zvukovými funkcemi, nabízejí pokročilá řešení propojení zvuku a videa pro zásahy během události. Jejich pokročilá konektivita umožňuje bezproblémovou integraci s komplexními bezpečnostními systémy Hikvision, což je ideální pro přenos živých nebo předem nahraných hlasových zpráv a pro řízení proaktivních bezpečnostních opatření.

Audio systémy Hikvision mají různé režimy vysílání, které nabízejí všestrannost pro různé kontexty. Tyto audio systémy bez problémů poslouží vašim potřebám, od živého a plánovaného vysílání až po propojení s alarmem a vysílání spojené s nouzovým shromážděním. Ať už se používá pro hudbu na pozadí, bezpečnostní ochranu nebo paging a upozornění, audio systémy Hikvision jsou navrženy pro efektivní předávání důležitých zpráv.Hudba na pozadí a vyvolání fronty

Bezpečnostní ochrana

Volání a upozorňování

    
Veřejný rozhlas


Nejdůležitější technologie

Veřejný rozhlas

Chytřejší zvuk s propojením videa

Synchronizovaný audio a video systém zvyšuje bezpečnost a umožňuje rychlou reakci na hrozby s účinným a včasným odstrašením.
Veřejný rozhlas

Snadnější ovládání a správa

Systém podporuje přidávání zařízení a vzdálenou konfiguraci. Kromě toho jej lze komplexně spravovat prostřednictvím HikCentral nebo platforem třetích stran.
Jak funguje integrovaný audio a video systém?

Systém funguje na základě synchronizace audia a IP kamer Hikvision, čímž vytváří jednotné bezpečnostní řešení. Software Hikvision spravuje všechna související zařízení na jedné platformě. Tento systém zefektivňuje automatizaci zabezpečení prostřednictvím video alarmů, zvukových varování a živého video ověřování.

Veřejný rozhlas


Hlavní projektové aplikace

Bezpečnostní ochrana

Bezpečnostní ochrana

Nouzové vysílání

Nouzové vysílání

Volání a upozorňování

Volání a upozorňování

Hudba na pozadí

Hudba na pozadí
    Ke stažení

ZIP ENG brožurka o audio systémuObjednávejte audio systém zde

ZIP