Kamerový dohled pro čerpací stanice a mycí linky

Ve všech prostorách čerpací stanice je kamerový systém důležitý.
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 KAMEROVÝ DOHLED PRO ČERPACÍ STANICE A MYCÍ LINKY

Ve všech prostorách čerpací stanice, od prostranství před prodejnou po prostory mycí linky, kamerový dohled Hikvision poskytuje ostré, detailní snímky i v těch nejdůležitějších situacích. Systémy Hikvision s vysokým rozlišením působí jako odstrašující prostředek před krádežemi, loupežemi a vandalismem, zvyšují užitečnost záběrů pro právní účely a jsou velmi účinným nástrojem pro předání zločinců spravedlnosti.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 360° MOTORIZOVANÉ VIDEO KAMERY: VHODNÉ PRO MONITOROVÁNÍ PROSTRANSTVÍ PŘED PRODEJNOU A MYCÍ LINKOU

360° ovládání, ve dne v noci: nová generace speed dome kamer s infračervenými přisvětlovači kombinují dokonale ostrý obraz s mimořádným výkonem ve tmě a jsou ideální pro sledování prostranství před prodejnou a obvodové oblasti. Jsou vybaveny robustním krytem odolným proti mechanickému poškození, dálkově ovladatelným natočením a dvěma inteligentními infračervenými přisvětlovači na střední a dlouhé vzdálenosti s dosahem až 150 metrů, takže jsou neporazitelné a ideální pro nejtěžší pracovní podmínky.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 MEGAPIXELOVÉ KAMERY URČENÉ DO ŠPATNÝCH SVĚTELNÝCH PODMÍNEK: ČISTÝ HD OBRAZ VE DNE V NOCI

Pokud existuje riziko, že jste cílem různých typů trestné činnosti, bezpečnostní monitorovací systém je nepostradatelný. Nicméně bez správného řešení může být videozáznam k ničemu. K zachycení jasných snímků poznávacích značek, vozidel, tváří a delikventního nebo kriminálního chování, někdy i v náročných podmínkách, je zapotřebí velmi kvalitní, speciálně navržené zařízení. Megapixelové videokamery Hikvision poskytují HD a Full HD (1920 x 1080 pixelů) záběry, ideální pro zachycení jasných snímků poznávacích značek vozidel za všech světelných podmínek, a to díky inovativním technologiím, jako je funkce WDR (široký dynamický rozsah) v podmínkách silného protisvětla a funkce LOW LIGHT ve zhoršených světelných podmínkách.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 PŘÍKLAD ŘEŠENÍ PRO PRODEJNU: NÁKUPNÍ ZÓNA NEBO POKLADNY

Prostor pokladny je monitorován mini Full HD kamerami DS-2CD2332-I s funkcí WDR pro eliminaci protisvětla a maximálně detailní záznam, zatímco mini dome kamery HD DS-2CD2312-I zabírají vstupní a nákupní prostory.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 KOMPAKTNÍ MEGAPIXELOVÉ KAMERY: PRO DISKRÉTNÍ DOHLED V INTERIÉRECH

Flexibilní špičková technologie kompaktních Full HD megapixelových kamer je ideální pro sledování prodejny čerpací stanice a dalších míst, kde probíhají hotovostní transakce. Díky megapixelovému rozlišení a funkci WDR (široký dynamický rozsah) tyto kamery poskytují křišťálově čistý obraz dokonce i v obtížných smíšených světelných podmínkách nákupní zóny a pokladen.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 NVR A DVR TURBO HD DVR: BEZPEČNÉ MÍSTO PRO UKLÁDÁNÍ A ZOBRAZOVÁNÍ SNÍMKŮ

Bezpečnost zákazníků je zásadní a musí s ní být zacházeno maximálně diskrétně. Hikvision NVR a Turbo HD DVR umožňují záznam materiálu na různých místech a na různých zařízeních (interní i externí disky, online). Systém může pořizovat dva záznamy na různých zařízeních, takže kamerový dohled může pokračovat bez přerušení i v případě poskytnutí přístupu do systému úřadům.

FUNKČNÍ ŘEŠENÍ PRO ČERPACÍ STANICE
Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 MALÉ A STŘEDNĚ VELKÉ STANICE: JEDEN STOJAN S TANKOVÁNÍM PO OBOU STRANÁCH

Toto řešení využívá buď megapixelovou bullet kameru DS-2CD4224F-IZH nebo megapixelovou mini dome kameru DS-2CD4324F-IZHS, instalovanou na střed proti směru jízdy vozidel. Full HD megapixelová kamera poskytuje optimální snímek poznávací značky ve vysokém rozlišení do vzdálenosti 5–6 metrů v širokém okolí.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 STŘEDNÍ A VELKÉ STANICE: DVA STOJANY S TANKOVÁNÍM PO OBOU STRANÁCH

Toto řešení využívá buď dvě megapixelové bullet DS-2CD4224F-IZH kamery nebo megapixelové mini dome kamery nainstalované na střed proti směru jízdy vozidla a proti sobě. Full HD megapixelové kamery poskytují optimální snímek poznávací značky ve vysokém rozlišení do vzdálenosti 5–6 metrů v širokém okolí.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 MYCÍ LINKA NEBO JINÉ OTEVŘENÉ PROSTORY

Jedna nebo více 360° motorizovaných kamer DS-2DF7274-AEL je umístěno podle potřeby, v závislosti na velikosti a uspořádání prostoru, který má být monitorován. Infračervené přisvětlení znamená, že obraz může být zaznamenán do vzdálenosti 150m a to i za zhoršených světelných podmínek.

Hikvision Digital Technology Co., Ltd. Benzínové stanice 2016 ŘEŠENÍ PO RUCE PROSTŘEDNICTVÍM CHYTRÉHO TELEFONU A TABLETU

Celou vaši bezpečnostní situaci máte po ruce, ať jste kdekoli: pomocí inovativního bezplatného klientského softwaru IVMS-4500 (pro chytrý telefon a tablet, Android a iOS) můžete ovládat vše ze svého tabletu nebo chytrého telefonu, ať jste kdekoliv.

česky Řešení pro benzínové stanice - Ukázkový leták s řešením projektů pro kamerové systémy a záznam kamer na benzínových stanicích a vnitřních prodejních obchodech.

VIAKOM CZ s.r.o. je autorizovaný dovozce a distributor produktů a řešení od firmy HIKVISION pro Českou republiku. Pro kompletní řešení kontaktujte obchodní oddělení +420 281 869 570.